Obovej 20B, 4700 Næstved

Rækkehus i Holsted Nord med 2 værelser

Udover de gode indkøbsmuligheder er der kort afstand til skole og daginstitutioner, ligesom du er på den "rigtige" side af byen, hvis du skal pendle mod København.

Leder du efter et nyere rækkehus med nem lille have, så er Obovej 20B absolut et kig værd.

Rigtig fint 1 plans velbeliggende rækkehus med nem lille have nær Næstved Storcenter, og i gåafstand til Rema1000.

Huset er opført i 2011 af det lokale byggefirma Susåhuset. 

Indeholder:

Entre. Pænt badeværelse med bruseniche. Bryggers med plads til vaskemaskine og tørretumbler. Soveværelse med skabsvæg. Ekstra værelse. Opholdsstue med udgang til stor flisebelagt terrasse. Fra stuen adgang til pænt køkken med hvide elementer.

Der er pæne trægulve i stue og værelser. Klinkegulve i entré, badeværelse, bryggers og køkken - alle steder med gulvvarme. Der er ludbehandlede listelofter i alle rum.

Udover boligen er der tilhørende carport på 15 m2 samt udhus på 5 m2.

Et rigtig fint rækkehus - super velegnet som seniorbolig eller til dig der bare vil have en nem lille nyere bolig uden den store vedligeholdelse.

De anvendte foto´s er modelfotos og der kan være afvigelser i forhold til de faktiske forhold.


Nyeste

Ingen ejendomme passede til dine søgekriterier.